Jdi na obsah Jdi na menu
 


První Vraňanský CITO event

Malí i tencí, tlustí i velcí, z okolí dalekého i blízkého, přilákáni vidinou získání CITO suvenýru, mnozí puzeni i chutí opravdu pomoci vyčistit okolí jedné pěkné kešky, bez obav z nehezkého počasí, sešlo se nás v sobotu dopoledne opravdu nepočítaně.
Na začátku jsme si mysleli, že to bude taková menší akcička, tak deset patnáct lidí, ale účast nás opravdu překvapila. Jak "will attend" přibývalo, rostla i naše nervozita :-) Michal měl zlý sen, že zaspal, já začal mít zlé sny kam s ním, tedy ne s Michalem, ale s tím odpadem, který během CITO vytěžíme. Přesvědčili jsme starostu bačkůrka, aby objednal kontejner, přesvědčili jsme traktoristu Jiřího, aby o volném čase byl nám nápomocen, nakoupili jsme pytle, v pátek večer jsem meze posekal, bačkůrkova žena milená napekla a nazdobila perníčky, Michal napekl bábovku a obstaral pití. I svatý Pavel, patron počasí, nám byl nakloněn. V 9:40 přestalo pršet a jen málo chybělo k tomu, ab v 10:00 vyšlo slunce :-)
Všichni se čile zapojili do práce a z houští začali tahat artefakty. Jeden traktor naplnily pneumatiky a ještě by se jich tam pár našlo. Tři fůry odpadu, které zaplnily přistavěný kontejner. Spousta bordelu tam ještě zbyla neodvezena, ale s tím si poradíme v týdnu.
Všem vám moc děkujeme za pomoc i povídání !

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář